System One Step

SPRZĄTAJ KOMFORTOWO

SZYBKIE I SKUTECZNE METODY UTRZYMANIA POSADZEK W CZYSTOŚCI.

Praca w SYSTEMIE ONE STEP to wysoka skuteczność czyszczenia widoczna już przy pierwszym przejeździe maszyny myjąco zbierającej.

SYSTEM ONE STEP to sposób na idealnie czystą podłogę.

Preview image
 • More
  Dozownik

  Promax - dozownik środka F50 - do montażu na kombajnach myjących.

  Zamknij
 • More
  F50

  środek aktywujący powierzchnie.

  Zamknij
 • More
  Pad

  Combo Pad melaminowy.

  Zamknij
ZASADA DZIAŁANIA SYSTEMU ONE STEP

Opiera się na współdziałaniu dwóch bardzo skutecznych produktów : pada z melaminy Combo, preparatu myjącego F50. Pad z melaminy COMBO to bardzo skuteczne narzędzie do czyszczenia posadzek. Jego działanie opiera się na „wypychaniu” brudu z mikroporów. Posadzka jest szybko i dogłębnie doczyszczona. Preparat F50 – nazywany przez nas „aktywatorem” melaminy pomaga melaminie szybko dotrzeć do brudu w mikroporach w przypadku gdy posadzka jest „zalepiona” brudem powierzchniowym. F 50 usuwając zabrudzenia powierzchniowe otwiera drogę melaminie do „wypychania” brudu z mikroporów.

PRZETESTUJ Z NAMI

Firma GOMACO zaprasza do przetestowania SYSTEMU ONE STEP w Państwa obiekcie. Pomożemy fachowo określić wszelkie czynniki związane z możliwością wdrożenia tej metody. Sprawdzimy dla Państwa: rodzaj posadzki, typ zabrudzenia, możliwości parku maszynowego (maszyny myjąco-zbierające), dobierzemy odpowiednie pady i stężenie preparatu F50.Dowiedz się więcej .. skontaktuj się z nami.

Trudno jest nam opisać słowami jak wysoki komfort czystości daje wdrożenie Stanowiska One Step,

ale z łatwością możemy to wykazać w pracy.

 

Poniżej schemat wdrażania Stanowiska One Step:

Ocena możliwości

Ocena możliwości polega na przeprowadzeniu wywiadu wstępnego z Klientem. Aby upewnić się czy możemy wdrożyć System One Step musimy pozyskać informacje o rodzaju powierzchni, rodzaju zabrudzenia, ilości i rodzaju maszyn sprzątających, grafiku pracy personelu sprzątającego itp

KROK PIERWSZY
Pierwsza próba

Pierwsza próba odbywa się najczęściej w obecności Technologa Gomaco. Upewniamy się , że System zostanie dobrany w najskuteczniejszy sposób

KROK DRUGI
Okres testowy

Wdrożenie Systemu na okres próbny ( najczęściej 3 miesięcy) pozwala upewnić się o jego skuteczności. W okresie tym istnieje możliwość dzierżawy dozownika chemii. Na tym etapie szkolimy personel sprzątający z zakresu stosowania Systemu.

KROK TRZECI
Wdrożenie długoterminowe

Po zakończeniu OKRESU PRÓBNEGO , mając pełny obraz skuteczności Systemu ONE STEP w Państwa obiekcie, możecie Państwo zakupić własny dozownik dozowania detergentu F50 i cieszyć się nienaganną czystością w pełnym wymiarze.

KROK CZWARTY