O nas

Sprawdź w czym się specjalizujemy
więcej

Firma Gomaco powstała w wyniku konsekwentnie prowadzonej polityki dostarczania na rynek specjalistycznych technologii oraz najwyższej jakości sprzętu do profesjonalnego utrzymania czystości. Marka Gomaco planuje rozwój w kierunku obsługi specjalistycznych firm dbających o czystość. Głównym priorytetem Gomaco jest dostarczanie nowoczesnych produktów i technologii firmom zajmującym się profesjonalnym utrzymaniem czystości, tak aby mogły one poprawić konkurencyjność oraz efektywność działania.

 

Firma Gomaco powstała w 2015 roku, od początku specjalizując się w dostarczaniu klientom najwyższej jakości sprzętu oraz innowacyjnych technologii utrzymania czystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy także centrum szkoleniowe. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi maszyn, doboru narzędzi i stosowania innowacyjnych technologii. Na życzenie klientów organizujemy prezentacje z obsługi urządzeń. Mamy duże doświadczenie i szerokie kwalifikacje w zakresie oferowanych technologii oraz dostarczanego sprzętu. Aby ułatwić finansowanie zakupu, nawiązaliśmy współpracę z firmą, która oferuje klientom korzystne formy finansowania.

Obsługujemy firmy świadczące usługi profesjonalnego utrzymania czystości w sektorze medycznym, hotelowym, handlowym, przemysłowym, gastronomicznym i oświatowym. Stale monitorujemy rynek i poszukujemy skutecznych rozwiązań w zakresie utrzymania czystości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziemy skuteczne rozwiązania.

Zobacz na mapie