O nas

Sprawdź w czym się specjalizujemy
więcej

Firma Gomaco powstała w wyniku konsekwentnie prowadzonej polityki dostarczania na rynek specjalistycznych technologii oraz najwyższej jakości sprzętu do profesjonalnego utrzymania czystości. Na początku 2015 roku ze spółki Optinet została wyodrębniona firma Gomaco. Marka Gomaco planuje rozwój w kierunku obsługi specjalistycznych firm dbających o czystość. Głównym priorytetem Gomaco jest dostarczanie nowoczesnych produktów i technologii firmom zajmującym się profesjonalnym utrzymaniem czystości, tak aby mogły one poprawić konkurencyjność oraz efektywność działania.

Początki firmy Optinet sięgają 1989 roku, wówczas firma zaopatrywała klientów w urządzenia sprzątające oraz środki czystości pochodzące z holenderskiej hurtowni. Przez kolejne lata nawiązała współpracę z producentami urządzeń i maszyn czyszczących z Wielkiej Brytanii, Włoch, Dani i USA. Wysoka jakość i niezawodność oferowanych maszyn oraz profesjonalna obsługa klientów zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy. Dlatego w marcu 2003 roku firma Optinet została przekształcona w spółkę jawną Optinet Marcin Kołaczyk i Szczepanowscy. Rozpoczął się kolejny etap działalności. Nawiązaliśmy współpracę z włoską firmą Bimack – producentem maszyn i urządzeń szlifierskich. Poszerzyliśmy ofertę o najnowsze technologie z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości. Głównym założeniem Optinetu było dostarczenie wysokiej jakości niezawodnego sprzętu do utrzymania czystości, oferowanie profesjonalnych środków czystości oraz innowacyjnych technologii utrzymania czystości. Stale dostosowywaliśmy ofertę do zmieniających się oczekiwań rynku, dzięki temu zdobyliśmy uznanie wielu partnerów krajowych i zagranicznych. Umocniliśmy pozycję firmy na rynku.

W ramach dalszej specjalizacji w 2015 roku postanowiliśmy z firmy Optinet wyodrębnić nową markę. Tak powstała firma Gomaco, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom najwyższej jakości sprzętu oraz innowacyjnych technologii utrzymania czystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy także centrum szkoleniowe. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi maszyn, doboru narzędzi i stosowania innowacyjnych technologii. Na życzenie klientów organizujemy prezentacje z obsługi urządzeń. Mamy duże doświadczenie i szerokie kwalifikacje w zakresie oferowanych technologii oraz dostarczanego sprzętu. Aby ułatwić finansowanie zakupu, nawiązaliśmy współpracę z firmą, która oferuje klientom korzystne formy finansowania.

Obsługujemy firmy świadczące usługi profesjonalnego utrzymania czystości w sektorze medycznym, hotelowym, handlowym, przemysłowym, gastronomicznym i oświatowym. Stale monitorujemy rynek i poszukujemy skutecznych rozwiązań w zakresie utrzymania czystości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziemy skuteczne rozwiązania.

Zobacz na mapie